15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Terminale płatnicze Legnica

0 Komentarze

Terminal płatniczy Legnica – jakie są benefity płynące z jego posiadania?

Obecnie gotówka jest coraz bardziej wypierana z rynku – w końcu nikogo z nas już nie dziwi brak gotówki w portfelu skoro mamy dostępne już o wiele bardziej wygodne metody płatności bezgotówkowych. Dobrze pokazują to statystyki:

  • 70% klientów uznaje płatności bezgotówkowe za najwygodniejszą istniejącą formę płatności.
  • 65% klientów poleca sklepy które przyjmują bezgotówkowe metody płatności. 
  • 60% klientów nie wychodzi z domu bez karty lub telefonu pozwalającego na dokonywanie płatności bezgotówkowych.
  • 52% klientów deklaruje że będzie robić zakupy w miejscach przyjmujących płatności bezgotówkowe.
  • Aż połowa klientów zrezygnuje z zakupów jeśli nie będzie mogła za nie zapłacić kartą lub telefonem.
  • 33% klientów deklaruje że wyda większe kwoty w miejscach przyjmujących płatności bezgotówkowe.

Jak jasno widać posiadanie terminala płatniczego praktycznie stało się obowiązkiem – przecież nikt z nas nie chcę tracić klientów którzy są podstawową każdej działalności. 

Terminale płatnicze Legnica – program Polska Bezgotówkowa

Jest to wspólna inicjatywa uczestników rynku usług płatniczych – Ministerstwa Rozwoju, Związku Banków Polskich, organizacji płatniczych Visa i Mastercard oraz agentów rozliczeniowych – celem programu jest wsparcie obrotu bezgotówkowego poprzez zniesienie wszystkich opłat związanych z wykorzystaniem terminala płatniczego przez pierwsze 12 miesięcy. W ramach programu możemy otrzymać do 3 terminali za darmo na rok lub do przekroczenia 100 000 zł obrotu na urządzenie. Z Polski Bezgotówkowej może skorzystać każdy przedsiębiorca który przez ostatnie 12 miesięcy nie posiadał terminala. Po darmowym okresie ponosimy niewielkie koszty płynącę z wykorzystania terminala na które składają się:

  • Dzierżawa terminala – jest to niska, stała i comiesięczna opłata
  • Prowizja – jest to niska (poniżej jednego procenta) stawka pobierana automatycznie przy każdej transakcji.  

Nie posiadamy jednego cennika dla naszych klientów który możemy im zaprezentować – jednak możesz być pewny że zaprezentujemy dostosowane do Twoich możliwości i wymagań stawki za utrzymanie terminala. 

Terminal płatnicze Legnica – formalności 

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko kasy fiskalne – zajmujemy się również terminalami płatniczymi. Nasza firma współpracuje z największym na rynku operatorem płatności bezgotówkowych – Polskie ePłatności a również współpracujemy z fundacją Polska Bezgotówkowa. Posiadamy duże doświadczenie z tymi urządzeniami dzięki czemu wyjaśnimy wszystkie formalności z nimi związane i pomożemy wybrać odpowiedni terminal dla Ciebie.

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź