15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Terminale płatnicze Białystok

0 Komentarze

Terminale płatnicze Białystok- jakie płyną z nich benefity?

Zacznijmy od garści statystyk:

  • Dla 70% klientów płatności bezgotówkowe są najwygodniejszą dostępną formą płatności. 
  • 65% klientów poleca sklepy, w których można zapłacić bezgotówkowo.
  • 60% klientów nie wychodzi z domu bez karty lub telefonu pozwalającego na płatności bezgotówkowe.
  • 52% deklaruje, że częściej będzie robiła zakupy w sklepach, które pozwalają na płatności bezgotówkowe
  • Aż połowa klientów zrezygnuje z zakupów jeśli nie będzie mogła zapłacić bezgotówkowo
  • 33% klientów deklaruje, że będzie wydawało większe kwoty w miejscach, które pozwalają na płatności bezgotówkowe

Jak łatwo można wywnioskować z statystyk terminale płatnicze Białystok praktycznie są już obowiązkiem jeżeli nie chcemy trafić klientów. Gotówka jest już wypierana z rynku na rzecz wygodniejszych rozwiązań bezgotówkowych takich jak karty czy płatność telefonem. 

Terminal płatniczy Białystok- koszty utrzymania

Jak wspominaliśmy wyżej terminale płatnicze przynoszą wiele zalet i komfortu dla Ciebie i kupujących. Jednak być może jesteś zniechęcony kosztami? Niepotrzebnie, choć co prawda dawniej terminale płatnicze wiązały się z wysokimi kosztami to obecnie ponosisz tylko niskie opłaty za terminal zyskując wielkie korzyści. Dodatkowo dla przedsiębiorców, którzy do to tej pory nie posiadali terminala płatniczego skierowany jest program Polska Bezgotówkowa. Jego celem jest zniesienie wszystkich opłat związanych z wykorzystaniem terminala płatniczego przez pierwszy rok jego wykorzystywania. W ramach akcji możemy otrzymać do trzech terminali płatniczych za darmo i użytkować je bez żadnych kosztów przez pierwsze 12 miesięcy lub do przekroczenia 100 000 zł obrotu na jednym urządzeniu. Po zakończeniu tego okresu możemy albo oddać urządzenia lub kontynuować umowę ponosząc niewielkie opłaty na które składają się:

  • Dzierżawa terminala – niska, stała pobierana co miesiąc opłata.
  • Prowizja – mała (poniżej jednego procenta) stawka od każdej transakcji pobierana automatycznie 

Choć nie posiadamy ujednoliconego cennika do pokazania naszym klientom to gwarantujemy że nasze ceny są dopasowane do warunków i możliwości naszych klientów. 

Terminale płatnicze Białystok- formalności 

Wybierając naszą firmą masz gwarancję, że załatwimy wszystkie niezbędne formalności związane z wykorzystaniem terminala. Każdy z naszych konsultantów zna się doskonale na terminalach płatniczych dzięki czemu dobierze odpowiednie urządzenie pod Twoje potrzeby oraz będziesz mógł się go zapytać o wszystkie kwestie dotyczące użytkowania tych urządzeń. Działamy ogólnopolsko i dostarczymy terminal pod Twoje drzwi, dołącz już dziś do szerokiego grona zadowolonych klientów. 

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź