15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Terminale płatnicze Puławy

0 Komentarze

Terminal płatniczy Puławy – jakie są zalety z jego korzystania?

Gotówka praktycznie już jest przeżytkiem – jest ona coraz bardziej wypierana przez metody bezgotówkowe takie jak płatności kartą lub telefonem. Wyraźnie pokazują to statystyki:

  • 70% klientów uważa bezgotówkowe metody płatności za najwygodniejszą formę płatności.
  • 65% klientów poleca sklepy które akceptują metody bezgotówkowe.
  • 60% klientów nie wychodzi z domu bez karty lub telefonu umożliwiającego płatności bezgotówkowe. 
  • 52% klientów deklaruje że będzie częściej robiła zakupy w sklepach przyjmujących płatności bezgotówkowe.
  • 50% klientów zrezygnuje z zakupów w danym punkcie jeśli nie będzie mogła zapłacić kartą lub telefonem.
  • 33% klientów deklaruje że będzie wydawałą wyższe kowty w sklepach akceptujących bezgotówkowe metody płatności.

Jak możesz jasno zobaczyć posiadanie terminala płatniczego niesie wiele zalet dla Twojej działalności a wręcz stało się już obowiązkiem jeśli oczywiście nie chcemy trafić klientów.

Terminale płatnicze Puławy – program Polska Bezgotówkowa

Jeżeli jeszcze nie posiadasz własnego terminala płatniczego to ten program jest właśnie dla Ciebie – jego celem jest pokazanie, że dzięki dodatkowej formie płatności nie tracimy a wręcz zyskujemy w oczach klientów. Polega on na zniesieniu wszystkich kosztów związanych z obsługą terminala przez pierwsze 12 miesięcy jego posiadania. W ramach programu możemy otrzymać do 3 urządzeń za darmo na 12 miesięcy pod warunkiem że nie przekroczymy 100 000 zł obrotu na jedno urządzenie. Z akcji Polska bezgotówkowa może skorzystać każdy pod warunkiem że nie posiadał on terminala przez ostatnie 12 miesięcy.

Terminale płatnicze Puławy – jakie urządzenie wybrać?

Możemy wyróżnić dwa podstawowe typy terminali płatniczych – bezprzewodowe terminale płatnicze oraz stacjonarne terminale płatnicze. Zacznijmy od pierwszego typu – bezprzewodowe terminale płatnicze to najczęściej wydawany przez nas typ terminala, stanowi on 90% wybieranych przez naszych klientów urządzeń. Wynika to z następujących zalet: 

  • Mały i kompaktowy rozmiar – pozwala to na zabranie urządzenia gdziekolwiek jesteś, doskonale zmieści się w torbie czy samochodowym schowku czyniąc z niego idealnego kompana handlu w terenie
  • Długi czas na baterii – bezprzewodowe terminale płatnicze posiadają wytrzymałe baterie dzięki czemu bez problemu możesz przyjmować płatności gdziekolwiek jesteś.
  • Stacja dokująca – pozwala ona na doładowywanie urządzenia kiedy nie jest użytkowanie co sprawia że bezprzewodowy terminal płatniczy doskonale może sprawdzić się także w lokalach – świetnym tego przykładem są restauracje gdzie nie wykorzystywane terminale płatnicze ładują się na stacjach dokujących a w razie potrzeby mogą być wykorzystane przez kelnerów do przyjęcia zamówienia.

Jednak mimo tych zalet nie wszędzie bezprzewodowe terminale płatnicze będą odpowiednim wyborem. W miejscach przez które przewijają się duże ilości klientów i w których liczy się czas obsługi klienta lepszym wyborem będzie stacjonarny terminal płatniczy. Pozwalają one na połączenie z kasą fiskalną lub z programem sprzedażowym dzięki czemu kasjer nie musi ponownie wpisywać kwoty na terminalu – wystarczy że wybierze opcję płatności kartą a kwota zostanie wysłana prosto do niego. Te rozwiązanie znacznie przyspiesza obsługę klienta oraz zwiększa wygodę i komfort pracy kasjera.  

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź