15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Terminale płatnicze Radom

0 Komentarze

Terminale płatnicze Radom – jakie płyną atuty z jego korzystania.

Obecnie brak gotówki w portfelu nie jest czymś dziwnym i niespotykanym – bezgotówkowe metody płatności takie jak karta czy telefon wypierają gotówkę z rynku. Idealnie pokazują to statystyki: 

  • 70% klientów uznaje płatności bezgotówkowe za najwygodniejszy istniejący sposób płatności.
  • 65% klientów deklaruje że poleci sklep akceptujący bezgotówkowe metody płatności. 
  • 60% klientów nie wychodzi z domu bez karty lub telefonu umożliwiającego płatność bezgotówkową
  • 52% klientów deklaruje że będzie częściej robiła zakupy w miejscach akceptujący bezgotówkowe metody płatności.
  • 50% klientów zrezygnuje z zakupów jeśli nie będzie mogła zapłacić kartą lub telefonem w punkcie sprzedaży. 
  • 33% klientów deklaruje że wyda większe kwoty w miejscach przyjmujących płatności bezgotówkowe.

Łatwo wywnioskować z powyższych danych że w obecnych czasach posiadania terminala płatniczego w własnej działalności jest wręcz obowiązkiem – pzrecież nikt z nas nie chcę trafić klientów.

Terminal płatniczy Radom – program Polska Bezgotówkowa

Właśnie dla osób które nadal nie posiadają terminala płatniczego w swojej działalności przygotowany został program Polska Bezgotówkowa – jest to wspólna inicjatywa Ministerstwa Rozwoju, Związku Banków Polskich, organizacji płatniczych Visa i Mastercard oraz agentów rozliczeniowych. Akcja Polska Bezgotówkowa polega na zniesieniu wszystkich kosztów związanych z użytkowaniem terminala płatniczego przez pierwszy rok. W ramach programu można otrzymać do 3 terminali za darmo na okres roku lub do przekroczenia 100 000 zł obrotu na urządzeniu. Z programu Polska Bezgotówkowa może korzystać każdy kto przez ostatnie 12 miesięcy nie posiadał terminala płatniczego.

Terminale płatnicze Radom – jaki wybrać?

Większość naszych klientów decyduje się na bezprzewodowe terminale płatnicze Radom – stanowią one aż 90% urządzeń jakie wydajemy. Są to niewielkie, lekkie urządzenia wielkości dłoni łączące się z internetem za pomocą wbudowanej karty SIM. Dzięki tym cechą a także wytrzymałej i wydajnej baterii pozwalającej na pracę przez cały dzień jesteśmy gotowi do przyjęcia płatności gdziekolwiek jesteśmy. Taki terminal bezproblemowo zmieści się w torbie lub schowku samochodowym a nawet w niektórych kieszeniach. Dodatkowym atutem terminali tego typu jest stacja dokująca pozwalająca na ładowanie urządzenia kiedy akurat z niego nie korzystamy co wydłuża czas pracy na baterii. Jednak kiedy mamy do czynienia z dużą liczbą klientów których chcemy obsługiwać maksymalnie wydajnie lepszym wyborem będzie stacjonarny terminal płatniczy który pozwala na współpracę z kasami fiskalnymi lub programami sprzedażowymi. Dzięki czemu kasjer nie musi ponownie wpisywać kwoty na terminalu – jest ona przesyłana po wybraniu opcji płatności kartą na kasie lub w programie sprzedażowym prosto do terminala płatniczego. Takie rozwiązanie zapewnia większą wydajność oraz komfort pracy w miejscach takie jak sklepy spożywcze. 

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź