15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Kasy fiskalne Katowice – co powinieneś o nich wiedzieć?

0 Komentarze

 Kasa fiskalna Katowice – jesteś przedsiębiorcą z Katowic i poszukujesz kasy fiskalnej? Trafiłeś idealnie! Firma Multicom z długoletnim stażem ma ogromne doświadczenie na rynku fiskalnym i z pewnością pomoże Ci przy zakupie kasy fiskalnej.

Jeśli okaże się że potrzebujesz urządzenia fiskalnego w pierwszej kolejności powinieneś wybrać sprzedawcę. Tutaj nie liczy się tylko cena. Warto wziąć to pod uwagę, ponieważ to sprzedawca będzie serwisował naszą kasę w przypadku awarii oraz wykonywał przeglądy techniczne urządzenia. Warto więc mieć do czynienia z specjalistami. W wyborze pomogą chociażby pozytywne opinie z sieci.

Gdy już zdecydujemy się na sprzedawcę musimy wybrać model kasy.

Jeśli będziemy dużo podróżować powinniśmy pomyśleć o mobilnej kasie fiskalnej z bardzo dobrym akumulatorem, który pozwoli na całodzienną pracę.

Jeśli otwieramy duży sklep z bogatym asortymentem powinniśmy wybrać dużą modułową kasę bądź pójść w nieco inna stronę i zakupić drukarkę fiskalną. To urządzenie różni się tym od kasy, iż nie może pracować samodzielnie. Musi współpracować z programem sprzedażowym.

Dobry sprzedawca z pewnością pomoże nam wybrać takie urządzenie, które spełni nasze wszystkie wymagania nie naciągając nas na niepotrzebne koszty.

Kasy fiskalne Katowice – kupując urządzenie fiskalne w firmie Multicom masz pewność, że oprócz profesjonalnego doradztwa firma oferuje pełną pomoc w przygotowaniu dokumentacji do Urzędu Skarbowego. Nie musisz martwić się o niezrozumiałe procedury. Specjaliści przygotują w Twoim imieniu dokumenty zarówno przed jak i po fiskalizacji. Kasa zostanie zaprogramowana pod Twoją działalność. Oczywiście przy zakupie przewidziane jest również szkolenie z obsługi. Będziesz wiedzieć jak wystawiać paragony, jak dodawać nowy towar. Jak i kiedy wystawić raport dobowy, czy też miesięczny.

Jeśli będzie to pierwsza kasa będziesz mógł skorzystać z zwrotu z Urzędu Skarbowego w wysokości 700 zł . W przypadku przedsiębiorców którzy są podatnikami VAT zwrot rozliczany jest z deklaracji. W pozostałych przypadkach należy złożyć odpowiedni wniosek do Urzędu Skarbowego – oczywiście pomożemy Ci go przygotować.  

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź